JoomDo

Kaydol

E-SPOR HABERLERİ - 03/04/2021

Antalyaspor Espor Valorant Takımını Dağıttı!

Antalyaspor Espor Valorant kadrosunun feshedildiğini resmi olarak duyurdu.

Antalyaspor Espor Valorant kadrosunun feshedildiğini resmi olarak duyurdu. VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye turnuvasına farklı bir kadroyla çıkan Antalyaspor Espor ekibi VCT Aşama 1 Challengers 3 Türkiye turnuvasında mücadele etmiş olan kadroyla resmi olarak yolların ayrıldığını açıkladı.

7 Mart tarihinde anlaşılan Valorant kadrosuyla VCT Aşama 1 Challengers 3 Türkiye turnuvasında son 8 takım arasına girmeyi başaran kulüp, kadro oyuncularıyla yollarını ayırdı. VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye turnuvasına deneme kadrosuyla çıkan Antalyaspor Espor bu kadrodan da istenilen performansı alamadı. Deneme kadrosu VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye turnuvası son 64 turunda M4L takımına 2-0 yenilerek turnuvaya veda etti.

Sponsorlu

Antalyaspor Espor Valorant kadrosuyla yolların ayrılmasından saatler sonra yeni bir kadro arayışında olduklarını duyurdu. Kulübün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Valorant takımı seçmelerine katılmak isteyen oyuncular için başvuru formu paylaşıldı.

Sizde Antalyaspor Espor bünyesi altında Valorant sahnesinde mücadele etmek istiyorsanız başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

En güncel e-spor ve oyun haberlerini takip etmek için sizlerde platformumuza kayıt olabilir ve bildirimleri aktifleştirebilirsiniz.