JoomDo

Kaydol

E-SPOR HABERLERİ - 05/05/2021

BBL Esports’un MUJ için hazırladığı efsane edit!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde BBL Esports kadrosuna Serhat "MUJ" Yüksel'i katmıştı.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde BBL Esports kadrosuna Serhat “MUJ” Yüksel’i katmıştı. Bu gün resmi twitter hesaplarından paylaştıkları bir edit ile, oyuncudan beklentilerinin çok yüksek olduğunu ve yerinde bir transfer olduğunu anlamamız oldukça kolay.

BBL Esports’un paylaştığı oyun içi video editini kendi resmi twitter hesabında paylaşan Semih “LEGOO” Selvi ise paylaşımına düştüğü not ile takım arkadaşına olan güvenini oldukça açık bir şekilde göz önüne serdi.

Sponsorlu

Semih “LEGOO” Selvi’nin twitter paylaşımı şu şekilde;

JoomDo ekibi olarak yapılan bu transferin oldukça yerinde olduğunu düşündüğümüzü açıkca belirtmek isteriz. BBL Esports ekibine çıktıkları yolda başarılar diler ve yeni transfleri olan Serhat “MUJ” Yüksel’i de transferi içi tebrik ederiz.

Siz değerli JoomDo platformu kullanıcılarının da bu tranfer hakkında ki görüşlerini alt kısımda bulunan yorum yap bölümünde görmek isteriz. Ayrıca bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek destek olmanızı ve güncel Oyun ve Espor haberlerinden haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz.