JoomDo

Kaydol

E-SPOR HABERLERİ - 20/05/2021

Beşiktaş Esports Shiganari ve Lekcycc transferini duyurdu!

Süper Lig’de şampiyonluğa ulaşan takım Beşiktaş’ın espor branşı 19 Mayıs Çarşamba gününün akşam saatlerinde yaptığı sosyal medya paylaşımları ile yeni transferini duyurdu.

Süper Lig’de şampiyonluğa ulaşan takım Beşiktaş’ın espor branşı 19 Mayıs Çarşamba gününün akşam saatlerinde yaptığı sosyal medya paylaşımları ile yeni transferini duyurdu. Shiganari ve Lekcycc ikilisi artık Beşiktaş Esports formasını giyecek!

“Alt koridor uyumu %100” başlığı ve bir video ile yapılan duyurunun ardından takıma transfer olduğu öğrenilen Artjoms “Shiganari” Pervušins ve Alexander “Lekcyc” Lexikov’u taraftarlar hoş geldin mesajları ile karşıladı.

Sponsorlu

Takımın yeni alt koridor ikilisi Shiganari ve Lekcycc, 2017 yılından bu yana belirli zamanlarda aynı koridoru paylaştı. Oyuncular Gambit, RoX ve Dragon Army gibi takımlarda beraber oynama fırsatı yakaladılar.

Transfer duyurusunun yapılmasının ardından Shiganari yaptığı açıklamada “Duyuru var, ben ve Lekcyc önümüzdeki yaz sezonunda Beşiktaş’ı temsil edeceğiz!” sözlerini kullanırken, Lekcyc yaptığı açıklamada “Yeni ekibimi duyurmaktan mutluluk duyuyorum! Yakında bizim için tezahürat yapabilirsiniz <3” sözlerine yer verdi.