JoomDo

Kaydol

E-SPOR HABERLERİ - 15/03/2021

BrokenBlade’li Schalke 04, Playoff’a girmeyi garantiledi!

Schalke 04 bugün son LEC bahar mevsimi maçında Nocturne orta koridor ile sürpriz bir maç çıkardı. Excel Esports, bugün League of Legends mevsimini yüksek bir skorla bitirmek için büyük bir adım atan kraliyet mavisi oyunculara rakip değildi .

MVP oylaması, S04’ün kompozisyonunda önemli bir katalizör görevi gören Abbedagge’e gitti. Paranoyası, birden fazla kişiyi öldürdü ve Excel’in soğukkanlılığını bozdu.

Sponsorlu

Oyun her iki takımın da pasif oyunuyla başladı. S04, kompozisyonlarının Excel’i yenmeden önce güçlenmek için zamana ihtiyaç duyması nedeniyle bu oyun tarzından büyük fayda sağladı.

Abbeddage tarafından başlatılan Nocturne, Karthus ve Gangplank ultilerinin izlediği bir dizi güçlü kombodan sonra Excel, takım savaşından sonra dağıtıldı. Maç, S04’ten üstün bir harita oyunuyla sona erdi ve oyunu rakibi Excel barondan dönemeyip Schalke oyuncuları tarafından tutulurken BrokenBlade ve Abeddage kulelere vurarak oyunu bitirdi.

S04 mevsime iyi bir başlangıç ​​yaptı ve üç haftalık oyunun ardından 5-2 tamamladı. Bunu takiben, playoff yapma şansları yavaşça uzaklaşarak sıralamaların dibine düştüler.

Son iki hafta içinde, çetin bir rekabetin ardından Playoff’larda son yeri garantilemek için üst üste dört maç kazandılar.