JoomDo

Kaydol

OYUN HABERLERİ - 24/04/2021

Call of Duty: Mobile’a gece modu küçük bir değişiklikle geri dönüyor

Geliştirilmiş Gece Modu, geçen yıl oyunun 12. sezonunda piyasaya sürülen modun eski sürümüyle aynı.

Call of Duty: Mobile’da Night Mode Enhanced adlı yeni bir oyun modu yeniden ortaya çıktı.

Geliştirilmiş Gece Modu, geçen yıl oyunun 12. sezonunda piyasaya sürülen modun eski sürümüyle aynı. Bununla birlikte, gece görüş gözlükleri uzun bir süre kullanıldıklarında pillerinin bittiği bir değişiklik yapıldı.

Sponsorlu

Bu küçük bir değişiklik gibi görünse de, modun oynanma biçiminde büyük bir değişiklik yaratıyor. Oyuncular, karanlıktaki düşmanları tespit etmek için gece görüş gözlüklerini kalıcı olarak açık tutamayacaklar. Çatışma dışındayken onları kapatarak pil ömrünü korumak, oyuncuları hazırlıksız yakalayabilir.

Piliniz biterse, gece görüş gözlüğü geçici olarak işlevini kaybedecek, ancak pil ömrünü hızla geri kazanacaktır. Öldüğünüzde tam şarjla yeniden doğacaksınız.

Night Vision Enhanced modu, Summit ve Crash gibi CODM’deki çeşitli haritalarda oynatılabilir . Bir hafta boyunca satışta olacak.

CODM’in üçüncü sezonu şu anda tüm hızıyla devam ediyor ve oyuna iki yeni harita, silah ve daha fazlası tanıtıldı. Gece modu dışında, bu sezonun ilerleyen dönemlerinde CODM’e birçok başka özellik de geliyor . Buna Swords and Stones modu, Spotter battle royale sınıfı ve daha fazlası da dahil.