JoomDo

Kaydol

E-SPOR HABERLERİ - 01/04/2021

Espor Dünya’sında 1 Nisan hızlı başladı

2021 yılında da takvim 1 Nisan tarihini gösterdiğinde espor dünyasında şaşırtan ve güldüren şakalar daha günün ilk dakikalarında yapılmaya başlandı.

2021 yılında da takvim 1 Nisan tarihini gösterdiğinde espor dünyasında şaşırtan ve güldüren şakalar daha günün ilk dakikalarında yapılmaya başlandı. Transfer haberleri, takım kapatmalar, oyun değiştirmeler bu şakaların arasındaydı.

Şakalardan ilki günün birinci dakikasında geldi. Kafalar Esports yaptığı duyuruda VALORANT takımına, geçtiğimiz günlerde Faceit Pro League’e girmeyi başaran CS:GO oyuncusu Yasin ”xfl0ud” Koç’u kattığını duyurdu. Oyuncu yaptığı paylaşımda FPL slotunu çekiliş ile vereceğini de belirtti.

Sponsorlu

Başka bir şaka ise espor arenasına yeni giriş yapan Şahangiller Espor’dan geldi. Paylaşılan WhatsApp görüntüsünde takımın sahibi Emrah Şahan’ın “Espor faaliyetlerini üzülerek sonlandırdığımı bildirmek isterim” dediği takımın ise “Bizde böyle bitsin istemezdik. 2 maç kaybedince başgan anında topuk.” dediği görüldü.

Lolespor’un içerik ekibinde yer alan Caner “Bulsara” Dereboyu ise önemli bir karar açıkladığı bir Twitlonger bağlantısı paylaşıp, bu bağlantıda Kenan Doğulu’nun Kandırdım şarkısına ve “Evet dostum, bugün dünya şaka günü olması sebebiyle şakalandın.” sözlerine yer verdi.