JoomDo

Kaydol

OYUN HABERLERİ - 06/04/2021

Free Fire ve PUBG Mobile Yaratıcılarından Yeni Bir Oyun Geliyor!

Free Fire’ın yaratıcıları Garena, bugün Undawn adlı yeni bir zombili açık dünya hayatta kalma oyunu duyurdu.

Free Fire’ın yaratıcıları Garena, bugün Undawn adlı yeni bir zombili açık dünya hayatta kalma oyunu duyurdu. Mobil ve PC için çapraz platform desteğine sahip üçüncü şahıs nişancı oyunu olacak.

Oyun, Tencent’in Lightspeed ve Quantum Studios tarafından geliştiriliyor ve Garena tarafından yayınlanacak. Lightspeed ve Quantum, PUBG’yi Android ve iOS’a getiren stüdyo olduğunu hatırlatalım.
Undawn, zombilerin istila ettiği kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor . Hem oyuncu oyuncuya karşı (PvP) hem de oyuncuya karşı çevre (PvE) modlarına sahip olacak. Oyunun amacı Undawn dünyasını keşfetmek, bir üs oluşturmak için kaynakları ve diğer malzemeleri toplamaktır. Oyuncular ayrıca zombi ordularına karşı savaşmak ve kendilerini korumak için başkalarıyla ekip oluşturabilecekler.

Sponsorlu

Resmi web sitesindeki ekran görüntülerine dayanarak, Undawn ormanlardan şehirlere kadar çeşitli ortamlara sahip olacak. Ayrıca savaşmak için çeşitli zombi benzeri yaratıklar da olacak.

Undawn , Nisan ayının sonlarına doğru ilk ön alfa testini gerçekleştirecek. Oyuncular resmi web sitesi üzerinden kayıt olabilirler . İlk alfa testi yalnızca Android cihazlar için olacak ios kullanıcıları biraz daha bekleyecek. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı.