JoomDo

Kaydol

E-SPOR HABERLERİ - 08/05/2021

Game Garaj CS:GO turnuvası kayıtları açıldı!

Türkiye’nin en büyük masaüstü bilgisayar ve OEM ürünleri dağıtım firmalarından Game Garaj sponsorluğu ile birlikte bir CS:GO turnuvası hayata geçiyor

Türkiye’nin en büyük masaüstü bilgisayar ve OEM ürünleri dağıtım firmalarından Game Garaj sponsorluğu ile birlikte bir CS:GO turnuvası hayata geçiyor.

Toplamda 5250 liralık bir ödül havuzunun yer aldığı turnuvada takımlar ödül havuzundan en büyük payı almak için kıyasıya mücadele edecekler.

Sponsorlu

23 Mayıs ve 30 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek 2 eleme ayağının ardından rakiplerini mağlup edebilen takımlar 5 Haziran Cumartesi çeyrek finallere, çeyrek finallerde de başarıya ulaşan takımlar aynı gün oynanacak olan yarı finaller karşılaşmalarına çıkacaklar.

Playerbros Twitch kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak heyecan dolu final karşılaşması ise Özgür “Root” Alagül ve Berke “Vlad” Kantürk’ün anlatımı ile izleyicilere aktarılacak.

Game Garaj CS:GO Turnuvası Takvimi

  • 08 Mayıs – 21 Mayıs: 1. Eleme kayıtlarının alımları
  • 23 Mayıs: 1.Eleme karşılaşmalarının oynanması
  • 24 Mayıs – 28 Mayıs: 2. Eleme kayıtlarının alımı
  • 30 Mayıs: 2.Eleme karşılaşmalarının oynanması
  • 5 Haziran: Çeyrek ve yarı final karşılaşmalarının oynanması
  • 6 Haziran: Final karşılaşması ile şampiyonun belirlenmesi

Turnuvanın sona ermesinin ardından ödül havuzu şampiyon takıma 3.000 TL, 2. takıma 1.500 TL ve 3. takıma 750 TL şeklinde bölüştürülecek.

Game Garaj sponsorluğunda düzenlenen CS:GO turnuvasına takımınız ile kayıt olmak için buraya tıklayarak kayıt formuna ulaşabilirsiniz. Turnuva hakkındaki gelişmeleri Joomdo.com üzerinden sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.