JoomDo

Kaydol

OYUN HABERLERİ - 26/04/2021

Godzilla ve Kong önümüzdeki ay PUBG Mobile’a gelecek

Godzilla ve Kong önümüzdeki ay PUBG Mobile’a geliyor. Son birkaç gündür PUBG Mobile oynuyorsanız, muhtemelen oyundaki gizemli ayak izlerini, iskelet kalıntılarını ve pençe izlerini görmüşsünüzdür.

Godzilla ve Kong önümüzdeki ay PUBG Mobile’a geliyor. Son birkaç gündür PUBG Mobile oynuyorsanız, muhtemelen oyundaki gizemli ayak izlerini, iskelet kalıntılarını ve pençe izlerini görmüşsünüzdür. Bunlar, bilim kurgu filmi “Godzilla vs. Kong” ile ilgili, PUBG Mobile’ın Crossover etkinliği ile alakalıydı.

PUBG Mobile Twitter’dan, Crossover etkinliğinin 11 Mayıs’ta başlayacağını açıkladı. Oyunun bu ayın başlarında yayınlanan beta sürümünde gelecek yenilik ile alakalı bazı bilgiler gösterildi. Bu canavarlar sırasıyla Erangel ve Sanhok haritalarına eklendi.

Sponsorlu

Oyuncular oyuna paraşütle inmeye hazırlandıklarında, titanlar mini haritada görülebilir oluyorlar. Canavarlar haritada dolaşıyor, genellikle binaları yok ediyor ve yollarına takılan oyuncuları eziyorlar. Kong ve Godzilla mermilerden zarar görmezken, bu küçük titanlar onlara ateş edilerek öldürülebiliyorlar.