JoomDo

Kaydol

DUYURU - 29/01/2021

Görevler, Rozetler ve Daha Fazlası

JoomDo platformunda sizler için bazı özellikler oluşturduk. Bu özelliklerimizin genel amacı, siz arkadaşlarınız ile vakit geçirirken sizleri biraz daha eğlendirmek ve oyun dünyasında ki gibi görevler yapmanızı sağlayarak bazı kazanımlar sağlamanızı amaçlamak. Sizler için oluşturulan bu özellikleri kısaca açıklamak isteriz.

Haber Akışı

Haber akışı, abone olduğunuz grupların veya arkadaş listenizde ki kişilerin en son paylaştıkları durum güncellemerinin ve paylaşılan fotoğraf, video veya blog yazılarının sıralandığı size özel bir alandır. Bu alanda sizin için 5 farklı filtreleme yönetimi bulunmaktadır. Bu filtreleme seçenekleri; Tüm Güncellemeler, Bahisler, Favoriler, Arkadaşlar ve Gruplar olarak adlandırılmıştır ve bu filtre seçenekleri haber akışının hemen baş kısmında seçiminize sunulmuştur.

Görevler

JoomDo platformunda sizler için bazı görevler oluşturduk. Oluşturduğumuz görevleri tamamladığınız zaman sizlere rozetler ve joomdo kredileri veriyoruz. Kazandığınız rozetleri ve kredileri profil sayfanız da sergileyebilir ve arkadaşlarınızın kazanmış olduğu rozetleri veya kredileri onların profil sayfalarından inceleyebilirsiniz. Sizin için hazırlanan Görev listesini incelemek için tıklayınız.

Rozetler

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sizler için bazı görevler oluşturduk. Bu görevleri tamamlayarak bazı rozetler kazanabileceğinizi de söyledik. Bu rozetlerden bir kaç tanesine örnek vermek gerekirse; Evren Gezgini, Kitlelerin Hakimi, Görev Fatihi, Dost Canlısı ve Gönderi Makinası rozetlerini söyleyebiliriz. Daha fazla rozeti incelemek isterseniz tıklayınız.

Krediler

Platformumuz da oluşturduğumuz görevleri tamamlayarak görevler kazanacağınızı bir üst taraftaki yazımızda sizlere anlatmıştırk. Şimdi kazandığınız rozetlerin yanında, her görev ve rozet için ayrı ayrı belirlenmiş olan 4 farklı kredi sistemimizi inceleyelim. Mücevher, Zümrüt, Kuvars ve Altın olarak belirlediğimiz 4 farklı kredi sistemimiz bulunmakta.

Bu kredileri, görev tamamlayarak kazanabileceğiniz gibi zaman zaman JoomDo ekibi olarak hazırlayacağımız yarışmalara katılıp daha yüksek krediler ve yarışmalara özel kupa rozetleri de kazanabilirsiniz. Kredileri incelemek için tıklayınız.

Ranklar

Oyun oynarken olduğu gibi JoomDo platformunda da sizler için bazı ranklar oluşturduk. Beta sürümümüne özel şuan için 6 adet rank bulunmaktadır. Bu rankları sıralamak gerekirse;

1. Rank – Acemi

2. Rank – Kalfa

3. Rank – Çırak

4. Rank – Usta

5. Rank – Usta Öğretici

6.Rank – Saygın Kişilik

olarak sıralayabiliriz. Bu ranklara ulaşmak için gönderi paylaşım limitleri koyduk. Belirlediğimiz sınırlamalar dahilinde paylaştığınız gönderiler karşılığında bu rankları kazanabilir ve sizi takip etmek isteyen kişilere ne kadar aktif olduğunuzu bu şekilde gösterebilirsiniz.

Ayrıca sizde bir kişiyi takip etmek veya arkadaş olarak eklemek istediğinizde rank derecesine bakıp ne süredir platformu kullandığını ve ne sıklıkta paylaşım yaptığını, aktif olup olmadığını anlamış olursunuz.

Saygılarımızla

JoomDo Destek Ekibi

Bunlarda İlginizi Çekebilir