JoomDo

Kaydol

E-SPOR HABERLERİ - 01/05/2021

Heroic’den COVID haberi!

Danimarka merkezli espor organizasyonu Heroic’den COVID haberi geldi. Organizasyon CS:GO takımının iki oyuncusunda COVID-19 virüsü çıktığını duyurdu.

Danimarka merkezli espor organizasyonu Heroic’den COVID haberi geldi. Organizasyon CS:GO takımının iki oyuncusunda COVID-19 virüsü çıktığını duyurdu. Organizasyon sosyal medya hesapları üzerinden duyuruyu paylaştı. Biz de sizler için bu açıklamayı Türkçeye çevirdik.

Pandeminin ortasında birlikte oynamak gerçekten kolay bir iş değil. Heroic’de durum ne olursa olsun oyuncu sağlığının her şeyden önce gelmesini sağlamaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden ”Dream Hack Masters Spring” için yapacağımız boot camp’te tüm şartlara uyduk.

Ancak çok sevdiğimiz takım arkadaşlarımız Casper ”cadiaN” Moller ve René ”TeSeS” Madsen’in test sonuçları dün oynanan Pain maçından sonra pozitif çıktı. Casper semptomları hafif bir şekilde geçirirken René semptom geçirmeden hastalığı atlatıyor. İki oyuncu da durumlarına rağmen BIG karşılaşmasında oynamayı seçti.

Takım bu olaydan bu yana ayrı olarak çalışmalarına devam ediyor. Geri kalan üç oyuncumuz ise ya evlerine ya da otel odalarında izole bir şekilde kalmayı tercih ettiler. Oyuncularımızın sağlık durumlarını yakından takip ettiğimizi ve Danimarka yetkililerinin önerdikleri tedbirleri takip ediyoruz.

Heroic taraftarlarından bu turnuva için büyük bir destek bekliyoruz.

Ayrıca BIG, hafif semptomlar geçirdiğimizi söylüyoruz. Server’da görüşmek üzere!

Umuyoruz ki oyuncular hiçbir sorun çekmeden en kısa şekilde hastalıklarını atlatabilirler.

Sponsorlu

Güncel haberler için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.