JoomDo

Kaydol

YAYIN DÜNYASI - 14/05/2021

HyperX, Pokimane ile Marka Elçisi sponsorluğunu yeniledi

HyperX, en çok izlenen kadın içerik üreticilerinden biri olan Pokimane ile yeniden sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu.

HyperX, en çok izlenen kadın içerik üreticilerinden biri olan Pokimane ile yeniden sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu. Ünlü yayıncı ile yapılan sponsorluk kapsamında yayınlarında ve diğer pazarlama girişimlerinde özellikle HyperX oyun kulaklıklarını, klavyelerini, mouseları ve mousepad’lerini kullanacak.

Ülkemizde de oyuncuların yakından tanıdığı oyuncu ekipmanı üreticisi firma ile bu ortaklığı yenilemenin zor bir seçim olmadığını belirten yayıncı, açıklamasının devamında “HyperX ‘in gelecekte neler yaratacağını görmek için sabırsızlanıyorum!” sözlerini kullandı.

HyperX Influencer Pazarlama Müdürü Khoi Nguyen ise bu ortaklığın ardından yaptığı açıklamada “Pokimane sponsoru olarak, bu sektördeki kadınları yüceltmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Pokimane ile devam eden bu ortaklığı ve oyun çevre birimlerimiz ile yeni içerik ve etkinlikler üretmeyi dört gözle bekliyoruz ve tüm oyunculara ellerinden gelenin en iyisini başarmaları için ilham veriyoruz.” sözlerini kullandı.