JoomDo

Kaydol

E-SPOR HABERLERİ - 11/05/2021

HyperX, VALORANT Champions Tour global kurucu ortağı oldu

HyperX, Riot Games tarafından hayata geçirilen VALORANT Champions Tour’un kurucu ortağı olacağını duyurdu.

HyperX, Riot Games tarafından hayata geçirilen VALORANT Champions Tour’un kurucu ortağı olacağını duyurdu. Sponsorluk anlaşması boyunca, heyecanla beklenen etkinlikte HyperX’in oyuncu klavyeleri, fareleri ve mousepad’leri kullanılacak.

Bu iş birliğinin hayata geçirilmesinin ardından yapılan basın duyurusunda Riot Games Global Espor Ortaklıkları ve İş Geliştirme Başkanı Naz Aletaha “En yeni ortağımızı VCT ’ye davet etmekten heyecan duyuyoruz. HyperX, VALORANT Champions Tour’un resmi klavye, fare ve mousepad ortağı olarak aramıza katılıyor. Onları ağırlamaktan ve Reykjavik ve ötesinde gerçekleşecek etkinliklerimizde bizleri destekleyen harika ürünlerini kullanacak olmaktan dolayı mutluyuz.” sözlerini kullanırken, HyperX Global Oyun Ortaklıkları Başkanı Jessany Van’t Hoff şöyle konuştu:

Sponsorlu

“VALORANT neredeyse iki yıl içinde büyük bir oyuncu topluluğu oluşturdu ve şimdi ise global bir e-spor turnuvasına dönüştü. HyperX ise on yıldan fazla bir süredir profesyonel e-spor takımlarına ve turnuvalarına sponsor olmakta. Edindiğimiz deneyim ve bilgi, Alloy oyun klavyeleri ve Pulsefire oyun fareleri dahil olmak üzere ödüllü oyun çevre birimleri serimizin gelişiminde kendini gösterdi. Bu geleneğimizi sürdürdüğümüz ve tüm oyuncuların HyperX ile daha iyi oyun oynamalarını sağladığımız için heyecanlı ve mutluyuz.”