JoomDo

Kaydol

YAYIN DÜNYASI - 17/05/2021

Jahrein ile Kemal Kılıçdaroğlu canlı yayınının tarihi belli oldu

Geçtiğimiz günlerde Jahrein ve ona Twitter üzerinden cevap veren Kemal Kılıçdaroğlu, söylemleri ile birlikte gündemimize gelmişti.

Geçtiğimiz günlerde Jahrein ve ona Twitter üzerinden cevap veren Kemal Kılıçdaroğlu, söylemleri ile birlikte gündemimize gelmişti. 16 Mayıs Pazar gününün akşam saatlerinde Jahrein ile Kemal Kılıçdaroğlu canlı yayınının tarihi belli oldu.

Twitch yayıncısı PurpleBixi’nin canlı yayınına katılan Jahrein, beklenen KKHA yayınının tarihini duyurdu. Chat’ten “KKHA ne zaman?” sorusunun gelmesi üzerine Jahrein, canlı yayınının 22 Mayıs Cumartesi günü büyük ihtimalle Ankara’da Kemal Kılıçdaroğlu ile yüz yüze bir şekilde gerçekleşeceğini dile getirdi.

Jahrein ile Kemal Kılıçdaroğlu arasında ne olmuştu?

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından paylaşılan bir videoyu Twitter üzerinden eleştiren Jahrein’e bir gün sonra “Konuşulacak çok şey var. Ben hazırım. Chat de hazır olduğunda haber ver.” cevabı gelmişti.

Jahrein ise bu cevaba karşılık “En yakın zamanda buluşalım. Gençlerin soracak çok sorusu var!” sözleri ile olumlu bir mesaj paylaşmıştı.