JoomDo

Kaydol

YAYIN DÜNYASI - 14/04/2021

Jahrein seçimlerde bağımsız milletvekili adayı olacağını açıkladı!

Sosyal medya hesapları üzerinden gündeme dair düşüncelerini çekinmeden paylaşabilen yayıncılardan biri olan Jahrein, 12 Mart Pazartesi günü açmış olduğu yayında oldukça konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya hesapları üzerinden gündeme dair düşüncelerini çekinmeden paylaşabilen yayıncılardan biri olan Jahrein, 12 Mart Pazartesi günü açmış olduğu yayında oldukça konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Yayın sırasında bir izleyicisinin sorusuna cevap vermesinin ardından konuşmaya devam eden Jahrein, “Ben de bu arada şimdiden söylüyorum bağımsız adaylığımı koyacağım 2023 seçimlerinde. Ben koyacağım abi adaylığımı oy verirsiniz vermezsiniz, bana inanırsınız güvenirsiniz güvenmezsiniz o sizin takdiriniz. Kimisi dalga geçecek biliyorum ama dünyanın değiştiğini fark etmeyen yaşlı dinazorlardan da artık bıktık.” sözleri ile aday olacağını duyurdu.

Amerika halkının oyuncu Dwayne Johnson’ın başkan olmasını istemesi ve Ukrayna’nın komedyen ve oyuncu olan cumhurbaşkanını örnek gösteren yayıncı, “Yaşlı yaşlı insanların sizin isteklerinizi, dünyanın geleceğini falan anlaması ve karar vermesi mümkün değil.” dedi.

Jahrein: “Ben inşallah bu seçimde adaylığımı koyacağım”

“Ben inşallah bu seçimde adaylığımı koyacağım, milletvekili olurum ve olmam benim için fark etmez benim amacım aslen şunu gösterebilmek bazı şeyler değişsin istiyorum Türkiye’de politik arenada.” şeklinde konuşan Twitch yayıncısı, partizanlık ile oyun garanti olduğunu düşünen, parası ve nüfuzu olan iş adamlarından artık insanın burnunun sızladığını söyledi.

Bir izleyicisinin “Anlat o zaman projelerini sana neden oy verelim?” sorusunu sorması üzerine Jahrein, “Abi her konuda çıkıp o kürsüde konuşacağım, her konuyu araştıracağım her konunun derinliklerine ineceğim çıkıp o kürsüde suratlarına bağıra bağıra ne gerekiyorsa söyleyeceğim. Sizi ilgilendiren her konu.” dedi.

Ahmet “Jahrein” Sonuç’un milletvekilliği hakkında konuştuğu canlı yayın kesitini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.