JoomDo

Kaydol

DUYURU - 16/01/2021

JoomDo Gamer Hakkında?

Joomdo’nun kuruluş amacı nedir?

Joomdo gamer’ın kuruluş amacı tamamıyla oyuncular ve yayıncıların kendilerine özel, onlarla aynı yaşantıyı benimsemiş insanların bulunduğu bir topluluk ve paylaşım platformu oluşturmaktır.

Yaptığımız incelemeler doğrultusunda internet ortamının bu tarz bir oluşuma sahip olmadığını ve bir eksiklik olduğunun farkın vardık. Uzun araştırmalar ve çalışmalar sonucunda oluşturduğumuz bu platform, hem eğlenmenizi, hemde amaçlarınız doğrultusunda ilerlemenizi sağlamak düşüncesi ile oluşurulmuştur.

Joomdo platformunun BETA sürümünü 18.01.2021 tarihi ile erişime açmış bulunmaktayız. Bu tarihten itibaren platformumuz da çeşitli güncellemeler yapmaya, eklentiler ve farklı özellikler eklemeye devam edeceğiz.

Beta sürümü ile sizlere sunulan özellikler neler?

  • Kendinize özel oluşturacağınız bir profil alanınız bulunmakta.

Profil ayarları menüsü üzerinden düzenlemeler yapabilir, kişisel bilgilerinizi takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca Sosyal Ağlar menüsü ile kullanmış olduğunuz diğer sosyal paylaşım sitelerine ait profil bilgilerinizi arkadaşlarınız ve takipçileriniz ile paylaşabilir, onların sizi diğer platformlarda da takip etmesini sağlayabilirsiniz.

  • Genel sosyal ağ özellikleri sunulmakta.

Her sosyal ağ platformunda olduğu gibi, Joomdo sosyal ağında da sizlere sunulan standart özellikler mevcut. Bunlar; arkadaş ekleme, arkadaşlıktan çıkarma, kişilere özel mesaj gönderme, topluluk grupları oluşturma, profilinizde ve eş zamanlı olarak haber akışında gönderiler (Yazı, Durum, Fotoğraf, Video vb.) paylaşma olanağı sunulmaktadır.

  • Joomdo’nun kendi sunduğu kullanıcı özellikleri bulunmakta.

Joomdo’da eğlenceli vakit geçirebilmeniz için bazı küçük süprizler oluşturduk. Bunlar; görevler ve rozet sistemi. Sizin için bazı görevler oluşturduk. Menü üzerinden ” Görevler ” sekmesine tıklayarak sizler için oluşturduğumuz görevleri ve yine aynı şekilde ” Rozetler ” sekmesine tıklayarak ise rozetlerimizi inceleyebilirsiniz. Tamamladığınız her görev için anlık olarak rozetiniz profilinize otomatik olarak yüklenecektir.

Tamamladığınız görevler ve kazandığınız rozetler ile birlikte birde kredi sistemimizden bazı krediler kazanacaksınız. Kredilerinizi, menü de bulunan ” Krediler ” sekmesi altından takip edebilir veya platformumuzu bilgisayar üzerinden kullanan kullanıcılarımız sağ üst kısımda ayrılmış olan kısımdan takip edebilirler.

Oyun ortamlarında bulunan bir özelliği biraz daha basitleştirerek sizler için birde Rank sistemi oluşturduk. Özelliğimizi menü üzerinden ” Ranklar ” sekmesini kullanarak inceleyebilirsiniz. Bu özellik, takip etmek istediğiniz kişinin ne kadar süredir platformu kullandığını veya ne derece aktif olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Daha önce de söylediğimiz gibi, platformumuz henüz BETA aşamasında ve geliştirilmeye devam etmektedir. Sizlere daha iyi ve eğlenceli bir ortam hazırlamak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu zorlu süreçte siz değerli kullanıcılarımızın görüşleri ve önerileri bizler için hayati önem taşımaktadır. Bu yüzden çok kısa vakit ayırıp bizlere support@joomdo.com mail adresimiz üzerinden görüşlerinizi iletirseniz sizlere çok daha iyi bir ortam hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Joomdo Destek Ekibi

Bunlarda İlginizi Çekebilir