JoomDo

Kaydol

E-SPOR HABERLERİ - 13/05/2021

JoomDo, VALORANT E-Spor Takımı WIN Esports İle Anlaştı

Türkiye E-spor ekosisteminde 15.09.2020 tarihinde yerini alan Team WIN (Who Is Next) ile platformumuz bir sponsorluğa adım attı.

Türkiye E-spor ekosisteminde 15.09.2020 tarihinde yerini alan WIN Esports (Who Is Next) ile JoomDo platformu bir sponsorluğa adım attı.

WIN Esports takımı, Celal Umut Şengünlü‘nün kuruculuğunu üstlendiği ve kadrosunda bir birinden yetenekli oyuncular barındıran bir oluşum olarak e-spor arenalarında boy gösteriyor. WIN Esports aktif olarak VALORANT turnuvalarında mücadele etmekte. Kadrosunda bulunan oyuncular, takım koçu, tasarım ekibi ve gelişmekte olan genç yetenekler ile Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etmek için çalışmaktalar.

Sponsorlu

WIN Esports Takım Koçu Kürşad “KEGE” Güneri takımını şu şekilde açıklıyor;

WIN Esports Türkiye merkezli bir e-spor kuruluşudur. Aktif olarak VALORANT Türkiye’nin düzenlediği turnuvalarda mücadele etmekteyiz. Tasarım ekibi, iletişim ve network ekibimiz, takım ve akademi olarak bölümlere ayrılıyoruz. Turnuva kadromuz 7 kişiden oluşuyor. 5+2 şeklinde. Aktif akademimiz bulunmakta ve alımlarımız devam etmektedir. Akademimizin üye sayısı şu anlık 15’tir. Koç ve yetenek analiz ekibi ile birlikte genç oyuncuların gelişimi için elimizden geleni yapmaktayız.

WIN Esports VALORANT kadrosu

Ensar “BIXINDIE” Aydın
Aytunç “4 K 3” Erbey
Hasan “FR3SH” Bozkan
Arda “STARSIS” Uğurlu
Kaan “TEDIOUS” Altuntaş

Takım Koçu: Kürşad “KEGE” Güneri

JoomDo platformu olarak takımımıza başarılar dileriz. Umarız VALORANT Türkiye arenasında adından sıkça söz ettirecek başarılara ulaşır ve hak ettiği yere en kısa zamanda gelirler.