JoomDo

Kaydol

GÜNCELLEME - 06/02/2021

Karanlık Mod Özelliği

06.02.2021 Tarihinde platformumuza eklediğimiz yeni bir özellik hakkında siz değerli kullanıcılarımıza kısa bir bilgilendirme yapmak istedik.
Yapmış olduğumuz ufak bir güncelleme ile eklediğimiz bu yeni özelliği aşağıda inceleyebilirsiniz.

Karanlık Mod Güncellemesi

Akşam saatlerinde daha verimli vakit geçirmeniz ve bir oyuncu olduğunuz için gözlerinize verdiğimiz değerden ötürü platformumuza karanlık mod özelliği ekledik.
Karanlık mod sayesinde ışığın az olduğu ortamlarda gözlerinizi yoracak beyaz arka plan yerine daha daha siyah ağırlık bir arka plan ile karşınızdayız. Eğer karanlık modu kullanmak hoşunuza gittiyse bırakın öyle kalsın 🙂
Karanlık mod’da platformumuzun nasıl göründüğüne dair bir ekran fotoğrafını hemen alt kısımda görebilirsiniz;

Karanlık mod’a geçiş yapmak için bilgisayar üzerinden erişim yapan kullanıcılarımızın ana ekranın sağ üst köşesinde bulunan çark simgesinin hemen yanında konumlandırdığımız “Ay” simgesine tıklaması yeterli olacaktır. Aydınlık mod’a geçmek için ise tekrar aynı yerde bulunan “Güneş” simgesine tıklamanız halinde geçiş sağlanacaktır.
Mobil kullanıcılarımız ise yan açılır menüde bulunan “Karanlık mod’a geç” ve “Aydınlık mod’a geç” yazılarına tıklayarak bu özelliğimizi kullanmaya başlayabilirler.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Related