JoomDo

Kaydol

Hoşgeldiniz

CS – GO VAC Hatası ve Çözümü

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • CS GO VAC hatası son zamanlar CS GO oyuncularının sıklıkla karşılaştığı sinir bozucu hatalardan birisi olmaya başladı. Bir diğer adı ile CS GO Valve Anti Hile Hatası diyebiliriz arkadaşlar, kafanız karışmasın yani. Şimdi bu hatayı çok çeşitli şekiller de alan arkadaşlar var. Ama genel olarak aşağıdaki 2 uyarı şeklinde daha çok görülüyor. Eğer sizin aldığınız hatalarda aşağıdaki hatalarsa çözümü bizde mevcut, konuyu okumaya devam edin.

   1. Bahsettiğim hatada “Oyunu Steam dışından güvensiz mod da yada insecure modu ile açtınız. Oyun dosya imzalarınız onaylanmayacak ve VAC hile korumalı sunuculara giriş izniniz olmayacaktır.” gibisinden bir uyarı alırsınız.
   2. Yada dosya eksikliğiniz varsa, “Bilgisayarınızla ilgili bir sorun VAC sistemini engelliyor. Güvenli sunucularda oynayamazsınız.” böyle bir hata alırsınız. İşte bu bahsettiğim iki uyarının da çözümleri bizde mevcuttur.

   CS GO VAC Hataları Nasıl Çözülür ?

   Arkadaşlar bu hataları çözmek için sırası ile aşağıdakileri uygulamanız gerekiyor.

   1. İlk olarak Steam’ ı başlatın. Daha sonra “Kütüphane” sekmesinden CS GO’ ya sağ tıklayıp özelliklere gelin. Açılan bölümden “Yerel Dosyalar” sekmesine tıklayın. En altta bulunan “Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula” yazısına tıklayın. Tüm dosyalar doğrulandı yazdıktan sonra oyuna tekrar girmeyi deneyin. Eğer hala sorun çözülmediyse aşağıdaki adımı deneyin.

   2. Steam’ a girdikten sonra “Kütüphane” sekmesinden CS GO’ ya sağ tıklayın özelliklere gelin. Karşınızdaki “Genel” sekmesinden “Çalıştırma Seçeneklerini Ayarla” yazısına tıklayıp gelen kutuya -console yazın ve tamam deyin. Oyuna girmeyi deneyin hala olmadıysa şimdi kesin çözüme geliyoruz.

   3. Kesin çözüm olarak adlandırıyorum. Bilgisayarım’ a sağ tıklayıp özellikler deyin. Sol taraftan en altta yer alan Gelişmiş sistem ayarları sekmesine tıklayın. Daha sonra “Gelişmiş” sekmesinde yer alan “Performans” bölümünün “Ayarlar” sekmesine tıklayın. Gelen menüde “Veri Yürütme Engellemesi” sekmesine tıklayın. Şimdi orada “Sadece önemli Windows programları ve hizmetleri için DEP’ i aç.” seçeneği işaretlidir. Siz “Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP’ i aç.” seçeneğini işaretleyin daha sonra uygula deyip çıkın.
   İşlemler bu kadar artık CS GO VAC sorunlarının çözülmüş olması lazım. %99 çözülmüştür, şimdi oyuna girmeyi deneyebilirsiniz.

   Sponsorlu
Sponsorlu
0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.