JoomDo

Kaydol

Hoşgeldiniz

Herkese Selamlar Saygılar ”YaralıYüz” Tanışma ve Kaynaşma

 • Bu konu 1 yanıt, 2 kullanıcı içeriyor ve en son 3 ay önce güncellendi. Güncelleyen kullanıcı;
1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • Tanışma kategorisinde bir ilk tanışma ve kaynaşma konusunu açmak istedim. 🙂

   Aranıza YaralıYüz Forum ismi ile katılıyorum. Şahsi ismim ise ibrahim. 26 Yaşındayım ve Kayseri’de ikamet etmekteyim. Daha öncesinde birçok web sitesi kurulumu yapıp satmış bulundum. Ayrıca şuan için GameKral.com sitesinin sahibi ve geliştiricisi olarak bulunuyorum. @GameKral forum üyemiz ile de sitem üzerinden tanıştım ve buraya kendisini davet ettim.

   Oyunlara olan ilgim ve bağımdan dolayı birçok oyun çeviri çalışmasında bulundum ve birkaç oyun hakkında hile dosyaları paylaştım. Şuan için sitemde çok fazla bir paylaşım yapmasam da Youtube Kanalımda videolar paylaşmaya devam ediyorum. Zamanla sizlere videolar ile oyun ve çözümleri hakkında bilgilendirici bir destek sağlamayı düşünüyorum.

   İnsanlarımız oyunlar da her ne kadar başarılı olsalar da kendi dillerinde oynamayı ve zorda kaldıklarında hile kullanmaktan vazgeçmediğini görmüş ve öğrenmiş oldum. Bu nedenle bu platform da biraz daha oyuncular ile etkileşim sağlamak amaçlı Oyun Yamaları ve Hile Dosyaları paylaşmak istiyorum.

   Eminim ki yeni oyuncu arkadaşlarımızın sitemizi tanıması bu konular ile olacağını düşünüyorum. Blog sayfası olarak da yine paylaşımlarda bulunmaktan da geri kalmayacağımı bildirmek isterim. Şuan sadece konu açma panelinin biraz daha detaylanması konusunda yönetim ekibimize istekte bulundum. Çalışmalar sürdüğünü öğrendim. Kendilerine teşekkür eder ve kolaylıklar dilerim.

   Oyuncularımızın sitemizi çevrelerine tavsiye ettikleri sürece platform aktif olacak ve daha güzel yerlere geleceğini düşünüyorum.

   Sizlerden de özel isteğim; Joomdo sitesini çevrenize önermenizdir. Daha aktif ve daha dolu bir platform oluşturma yolunda yönetim ekibimizi ve yeni üyeler olarak bizleri yalnız bırakmayınız.

   Teşekkürler

   Sponsorlu
  • Aramıza hoş geldin İbrahim kardeşim. Konuya biraz geç cevap veriyorum ama sağlık olsun artık 😊

   Platformumuza ve Forum sayfamıza katıldığınız için teşekkürler. Destek ekibimizden daha öncesin de forum sayfasında paylaşım yapmak için bir konu başlığı açılmasını talep etmişsin ve ekibimiz seni kırmayıp senin için ” Oyun Yamaları ve Modları ” konu başlığını açtılar.

   Artık bu başlık altında paylaşımlarını gönül rahatlığı ile yapabilirsin. Seni aktif olarak görmek bizi çok mutlu edecektir.

   İyi forumlar ve keyifli vakitler geçirmen dileğiyle
   Berk TOKEL
   Forum Moderatörü

Sponsorlu

2

Kullanıcı

1

Cevapla

1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.