JoomDo

Kaydol

Hoşgeldiniz

Sitede ki Birkaç Sorun ve Öneri Hakkında Bilgilendirme

1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • Sitenizi çok beğendik ayrıca aktif olarak kalarak destek olmak istiyoruz. Öncelikle bu girişiminizden dolayı teşekkürler sizlere.
   Sitede bir kaç sorun ve problem ile karşılaştık ve bu konuda sizlere bilgilendirme konusu açmak istedik.

   @GameKral
   arkadaşım ile birlikte sitenize üye olduk. Ama altta belirtilen sorunları tecrübe ettik.

   1:Konu açma ve cevap yazma paneli elden geçmeli. Daha kolay konu açmalıyız ayrıca alt satıra indiğimize rağmen konu içeriğinde alt satıra inmemiş görünüyor. Bunlar çözülebilir konular olacağını düşünüyorum. Bu konuda güzel bir güncelleme bekliyorum yönetimden.

   2:Şuan da sitede tek görmüş olduğum sorun güncelleme sıkıntısı. Mesela gece modu seçiyorum ama sayfayı yenilemesine rağmen ne yazık ki otomatik gece moduna geçmiyor. Bu konu sanırım otomatik güncelleme eklentisi ile çözerler. Site de sayfa değişince çerezleri otomatik yenilemesi gerekiyor. Ama yenileme yapmadığı için eski sürüm devam ediyor gösteriyor. Ayrıca üye girişi için de oldukça bekliyorum yeniliyorum sayfayı felan. Yakın zamanda umarım bu sorunu güncelleme ile çözerler. Yoksa insanlar üye girişi yapıyor ama sanki yapmamış gibi duruyor. Teşekkürler.

   Bu konuda geri dönüş yapmanızı veya bir çalışma yapmanızı istiyoruz. Teşekkürler.

   Sponsorlu
  • Merhaba. Öncelikle platformumuza katıldığınız için teşekkür ederiz. Düşünceleriniz içinde minnettarız.

   Belirttiğiniz problemler tarayıcı önbelleklemesi ile alakalı. Gerekli birime şikayetlerinizi ilettik ve en kısa sürede düzeltileceğini söylemek isteriz.

   Forum platformunu ani bir karar ile ortaya çıkardık ve geliştirip, gerekli düzenlemeleri zamanla yapacağımızı belirtmek isteriz.

   Karşılaştığınız başka sorunlar olur ise çekinmeden bizimle paylaşabilirsiniz. Amacımız sizlere keyifli vakit geçirebileceğiniz bir ortam oluşturmak.

   Saygılarımızla
   JoomDo Destek Ekibi

   • Teşekkürler ilgi ve alakanızdan dolayı. Birkaç sorum olacak konu ile alakalı değil ama sormak istedim.

    1: Oyun Yama ve Hileleri – Oyun Modları
    Paylaşabileceğim bir forum kategorisi bulamadım, acaba ilgili konuları paylaşabileceğim bir izin varmı? ve ek olarak; İlgili konular ile alakalı bir kategori açmanız mümkün mü?

    2: Tanışma-Kaynaşma kategorisine bir konu açtım. Öncesinde de bir Türk yapımı olan oyundan bir konu açmak istedim. Ama konularım şuan için onay beklemesinde görünüyor. Acaba konular yayınlanmadan öncesinde onay vermeniz mi gerekiyor?

    Teşekkürler.

    • Bu yanıt 3 ay , 1 hafta önce tarafından
     Yaralı Yüz tarafından değiştirildi.
    Sponsorlu
    • Bizler teşekkür ederiz. Diğer sorularınıza cevap vermek gerekirse;

     1- Oyun yamalari ve Oyun modları paylaşımı yapabileceğiniz bir başlık açabiliriz ama, hile paylaşımı için izin veremeyiz malesef. Oyuncu olarak hileye karşı olduğumuzu bilmenizi isteriz. Paylaşacagınız yamalar da umarız yararlı yamalar olur.

     2- Konularda link kullanımın da bizlerin yada moderatörlerimizin onay vermesi gerekiyor. Bunu kullanıcı güvenliği önlemi olarak düşünebilirsiniz. Bahsettiğiniz konulara onay verildi.

     Iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

Sponsorlu

2

Kullanıcı

3

Cevaplar

Etiketler

Bu konunun etiketi yok

1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.