JoomDo

Kaydol

Hoşgeldiniz

The Frontier Sistem Gereksinimleri

 • Bu konu 0 yanıt, 1 kullanıcı içeriyor ve en son 3 ay önce güncellendi. Güncelleyen kullanıcı;
0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • Oyun dünyasına dahil edilen bir çok ürün seçeneği, oyunun oynanacağı platforma göre sistem gereksinimleri doğrultusunda değişkenlik gösterir. Bir oyunun oynanacak olan Microsoft, Xbox ya da Mac OS gibi işletim sistemlerine göre belirlenmiş olan sistem gereksinimleri, oyundan verim alınmasını sağlar. The Frontier sistem gereksinimleri de geliştiriciler tarafından yayınlanmıştır.

   The Frontier Hakkında
   Fallout: New Vegas oyunu için üretilmiş olan The Frontier, oyunun kendi modifikasyonundan elde edilmiştir. Tutkulu bir geliştirici grup tarafından uzun yıllardır üzerinde çalışılan bu oyun, New Vegas oyununda bu zamana kadar oyuncuların konuştukları büyük değişimleri yaşatmak için üretilmiştir. Oyun serisinin en eski hayranlarının dahi dikkatini çekebilecek olan araçlar ve görsel efektler oyunun mekanik kısmının geliştirildiği anlamını taşır. Yeni seslendirmeler, yan görevler ve yeni karakterler doğrultusunda oyundan zevk alabilmek mümkün olur.

   The Frontier Oyun Sistem Gereksinimleri
   The Frontier oyununun hangi platformda oynanacağına bağlı olarak sistem gereksinimlerinde değişiklik söz konusu olabilir. Microsoft kullanıcıları için geliştiriciler tarafından oyunun resmi web sitesinde yayınlanmış olan sistem gereksinimleri baz alınabilir. The Frontier oyunu yeni grafik tasarımları ile dikkat çektiği için önerilen gereksinimleri tercih edilmelidir.

   Minimum Sistem Gereksinimleri
   The Frontier oyununu oynayabilmek için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri;

   İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
   Bellek: 4 GB RAM
   İşlemci: i5 7400 / Ryzen 5 1500
   Grafik Kartı: GTX 960 DirectX: Sürüm 9.0
   Depolama: 35 GB kullanılabilir alan şeklindedir.
   Geliştiriciler tarafından açıklanmış olan minimum sistem gereksinimlerine ilişkin Microsoft cihazın bu verileri taşıyor olması gerekir.

   Önerilen Sistem Gereksinimleri
   The Frontier oyununu daha verimli bir şekilde oynayabilmek için geliştiriciler tarafından belirlenmiş olan önerilen sistem gereksinimleri;

   İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
   Bellek: 6 GB RAM
   İşlemci: i7 8700K
   Grafik Kartı: GTX 1070 DirectX: Sürüm 9.0
   Depolama: 37 GB kullanılabilir boş alan şeklindedir.
   Oyunun grafik ve görsel etmenlerine bağlı olarak bu sistem gereksinimlerinin karşılaşması tavsiye edilir. The Frontier oyunu oyun dünyasının beklediği önemli içeriklerden bir tanesidir.

   Sponsorlu
Sponsorlu
0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.