JoomDo

Kaydol

Hoşgeldiniz

Valorant Geliştiricileri Yeni Modlar Hakkında Konuştu

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • Valorant oyun geliştiricileri, Reddit üzerinden yaptıkları soru-cevapta denedikleri yeni oyun modları hakkında konuştu ve planlarını açıkladı.

   Valorant geliştiricileri, Reddit üzerinden topluluk ile yaptıkları soru-cevapta, yeni oyun modları üzerinde çalıştıklarını belirtti.

   16 Şubat’ta çıkan “Tırmanış“, Valorant oyuncuları tarafından keyifle oynanıyor. Bununla beraber, Valorant’ın çıkışından beri 6 oyun modu gelmiş oldu. Bunlardan biri de yılbaşı zamanında gelen “Kartopu Savaşı” idi. Bazı modlar (dereceli/derecesiz) kalıcı iken, “Tırmanış” ve “Kartopu Savaşı” gibi modlar sadece belirli aralıklarda oynanabiliyor.


   Yeni gelen “Tırmanış” modu

   Reddit’te yapılan soru-cevapta, geliştiriciler takım boyutları ve oyun süreleri ile oynayarak farklı modlar denediklerini söyledi.

   Ayrıca geliştiricilerden biri, kuralları dereceli/derecesiz oyunlar ile aynı olan, ancak daha kısa süren bir mod üzerinde çalıştıklarını söyledi. Daha kesinleşmediğini belirten geliştirici, takipte kalın dedi.

   Değişime açık olduklarını belirten geliştirici ekibi, 3v3 ve 7v7 oynanacak modlar ile deneyler yaptıklarını da belirtti. Özellikle 3v3 oyunun prototipini yaptıklarını, ve küçük haritalarda denediklerini de ekledi. Ayrıca 7v7 modu ise “Tırmanış” modunda denenmiş, ve ekip tarafından beğenilmiş.

   Ancak geliştiriciler, 7v7 modunun gelmesine daha zaman olduğunu da belirtti. Bunun nedeni, parti oyuncu sayısının 5 kişi olarak ayarlanması. 5 kişilik partiler ile devam ederlerse, oyuncuların tanımadıkları 2 oyuncu ile eşleşmek zorunda kalacak. Partileri 7 oyuncuya çıkarırlarsa da bunun “client”ta birçok değişikliğe neden olacağını, ve modun gececeğini belirttiler.

   Reddid’de bahsettiğimiz soru cevap kısmına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

   Sponsorlu
Sponsorlu
0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.