JoomDo

Kaydol

Hoşgeldiniz

VALORANT – Topluluk Sunucusu Turnuvası –

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • Takımını hazırla, topluluk discordunda yerini al, xDrive ve Migros Hemen’in sponsorluğunda 20-21 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuvada rakiplerine karşı mücadele et ve büyük ödüllerin sahibi olma fırsatını yakala!

   Turnuva formatı
   Kayıtlar tamamlanmasının ardından takımlar tek bir turnuva ağacına yerleştirilecek. Yarı final, final ve 3.lük karşılaşmaları ise 3 maç üzerinden olacak. Turnuvanın ilk günü yani 20 Şubat’ta, turnuva ağacında 16 takım kalana kadar ilerlenecek. 21 Şubat’ta ise kalan 16 takım final karşılaşmasına kadar mücadele edecek.

   Turnuva kuralları
   Turnuvanın ilk günü (20 Şubat) karşılaşmalar saat 15.00’te, ikinci günü (21 Şubat) saat 12.00’de başlayacak. 15 dakika teşrif süresi vardır.
   Turnuva kayıtları 20 Şubat saat 13.00’te kapanacak, bu tarih ve saat sonrasında takım değişikliği yapılamayacak.
   Turnuva resmi VALORANT Türkiye Discord sunucusunda gerçekleştirilecek. Bu nedenle tüm takım üyelerinin sunucuda bulunması zorunlu. Sunucuda bulunmayan takımlar turnuvaya dahil edilmeyecek. https://www.discord.gg/valoranttr
   Turnuva kayıt formu takım kaptanı tarafından doldurulacak, eksik ya da hatalı kayıt nedeniyle turnuvaya katılamama durumundan takımların kendileri sorumlu olacak.
   Takımların turnuvaya dahil olabilmesi için, takım kaptanlarının Discord sunucusunda bulunan #turnuva-kayıt-teyit kanalı üzerinden, yine Discord sunucusunda belirtilen format ile teyit yaptırması zorunludur. Teyit edilmeyen takımlar turnuvada yer alamayacak. Teyit işlemini tamamlayan ilk 256 takım sıra ile turnuvaya dahil edilecek. Toplam 16 takım yedek olarak alınacak.
   Takımlar en fazla 3 yedek oyuncu dahil edebilir.
   Uygunsuz takım adlarıyla kayıt olan takımlar turnuvaya dahil edilmeyecek.
   Turnuva ağacı rastgele oluşturulacak ve turnuvadan önce resmi VALORANT Türkiye Discord sunucusundan paylaşılacak.
   Harita ve taraf seçim kuralı: Yarı final karşılaşmalarına kadar eşleşmede taraflar birer harita yasaklandıktan sonra, turnuva ağacında üstte olan takım harita, altta olan takım taraf seçecek. Yarı final sonrasındaki karşılaşmalarda, taraflar birer harita yasakladıktan sonra, maçlar kalan 3 harita üzerinden oynanacak. İlk karşılaşmada taraf seçimi turnuva ağacında üstte olan takımda olacak. 2. Karşılaşmada taraf seçim hakkı altta olan takımda, 3. Karşılaşmada ise taraf seçim hakkı yine üstteki takımda olacak.
   Takımların savunma tarafındayken 5, saldırı tarafındayken 5 olmak üzere toplam 10 dakika duraklatma hakkı olacak.
   Turnuva karşılaşmaları esnasında, lobide ya da oyun sonu ekranında rakip takımla karşı küfür, hakaret ve sataşma amaçlı iletişime geçmek diskalifiye sebebidir. Şikayet konusunun kural ihlali olup olmadığının değerlendirilmesi turnuva yöneticilerinin inisiyatifindedir.
   First Strike Türkiye turnuvasında ilk 8’e giren takımlar ve takımlardaki oyuncular, bu turnuvaya katılım sağlayamaz.

   Ödüller
   Takım: 5 adet xDrive Bora Oyuncu Koltuğu
   Takım: 5 adet 900 TL değerinde Migros Alışveriş Çeki
   Takım: 5 adet 700 TL değerinde Migros Alışveriş Çeki
   Takım: 5 adet 400 TL değerinde Migros Alışveriş Çeki

   Turnuva kayıt formu: https://forms.gle/pNac83hUEpCu85Vy9

   Sponsorlu
Sponsorlu
0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.