JoomDo

Kaydol

Hoşgeldiniz

Valorant Yeni Ajan Astra’nın Yetenekleri

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • Valorant’ın en yeni ve 15. Ajanı Astra için duyurular resmi sayfalar üzerinden gerçekleştirildi. Bu sayede yeni ajanın gelişi onaylanmış oldu. Yeni ajan Astra için çıkış tarihi ve diğer detaylar için, detaylar makalede yer almaktadır.

   Valorant’ın yeni ajanı Astra, Valorant Bölüm 2 Eylem 2’nin başlamasıyla birlikte 2 Mart’ta yayınlanacak. Çok havalı yeteneklere sahip yepyeni bir karakter olan Astra, çeşitli yetenekleri etkinleştirmek adına kullanabileceği yıldızları yerleştirmek için garip bir uzay dünyasına giren Kontrol Uzmanı ajanı olarak karşımıza çıkıyor. Bölüm 2 Eylem 2 ile aynı zamanda yeni bir battle pass de oyuna eklenecek. Riot Games yeni ajan Astra’yı test etmeleri ve denemeleri için içerik üreticilerine davet gönderdi. Bu sayede Astra’nın haricinde oyuna dâhil edilecek yeni özellik veya güncellemeleri de görebileceğiz. Riot’un diğer yamalarda olduğu gibi bu yamayı da aynı saatte aktifleştireceği tahmin edilmektedir.​

   https://twitter.com/VALORANTtr/status/1365716166036094978?s=20

   Estetiği Afrofuturizm’den ilham alınan, benzersiz oyun stili ve becerisi ile Ganalı bir denetleyici temsilcisi olan Astra, şu anda oyuna mevcut olan her şeyden tamamen farklı hissettiren bir kit ve perspektif getiriyor.

   Oyun tasarımcısı Jordan Anton bir basın açıklamasında konuyla alakalı şu sözleri dile getirdi:

   Astra ile tüm haritayı düşünen bir kontrolör yapmak istedik. Küresel varlığı en başından beri oradaydı. Beceri ifadesinin bilgi toplamak ve bunu bir plana dönüştürmekle ilgili olmasını istedik, burada uygulama aşaması tam olarak bir el bombası atmayı hedeflemekten çok düşmanı okumanızın umduğunuz gibi bir araya gelip gelmediğini görmekle ilgili.

   Valorant Yeni Ajanı Astra’nın Yetenek Seti
   Valorant’ın yeni ajanı Astra’nın yetenekleri, Omen’in dumanları haricinde, diğer birçok ajandan farklı şekilde çalışır. Satın alma ekranında, temsilci düğüm satın alabilir; X / ult düğmesine basarak Astra, düğümleri yerleştirmek için haritanın üzerine geldiği bir arayüze girer. Oyun sırasında, bu düğümler aracı tarafından geri çekilebilir (yeniden konuşlandırılmadan önce soğuma ile) veya aşağıdaki yeteneklerden birini gerçekleştirmek için tetiklenebilir:

   ♦ C – YERÇEKİMİ KUYUSU

   Bir Yerçekimi Kuyusu oluşturmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Bölgedeki oyuncular, patlamadan önce merkeze doğru çekilir ve patladığında savunmasız durum etkisini uygular.

   ♦ Q – NOVA NABIZ

   Bir Nova Nabzını patlatmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Nova Nabız kısa bir süre şarj olur ve ardından bölgedeki tüm oyuncuları sarsarak saldırır.

   ♦ E – BULUTSU

   Bu bir duman yeteneğidir. Bu dumanlar, Omen’lere benzer şekilde işlev görür – örneğin Brimstone’un aksine – dumanların kendileri içi boştur.

   ♦ F – DAĞIT

   Dağıtmak için Yıldız üzerinde (F) kullanın, bir gecikmeden sonra Yıldızı yeni bir konuma yerleştirmek için geri getirin. Dağılma, geri dönmeden önce Yıldız’ın bulunduğu yerde kısa süreliğine sahte bir Nebula oluşturur.

   ♦ X – ASTRAL FORM / KOZMİK BÖLÜNME

   Yıldızları Birincil Ateşle yerleştirebileceğiniz Astral Form’a girmek için etkinleştirin. Yıldızlar daha sonra yeniden etkinleştirilebilir ve onları Nova Pulses, Nebulas veya Gravity Wells’e dönüştürür. Kozmik Bölünme yüklendiğinde, onu nişan almaya başlamak için Astral Formdaki İkincil Ateşi kullanın, ardından iki konum seçmek için Birincil Ateşi kullanın. Bir Sonsuzluk Kozmik Bölünmesi, seçtiğiniz iki noktayı birbirine bağlar. Cosmic Divide, mermileri engeller ve sesi büyük ölçüde azaltır.

   Sponsorlu
Sponsorlu
0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.