JoomDo

Kaydol

Hoşgeldiniz

XFlow Esports Türk Espor Arenasında

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • Bilge Siber Güvenlik Teknolojileri tarafından açılan XFlow Esports, Türk espor arenasında yerini alacak takımlardan biri olacağını açıkladı. CS:GO, Valorant gibi popüler oyunların turnuvalarında yer alacağını belirten XFlow Esports, takım kurma yolunda ilerliyor.

   Xflow Esports

   Bilge Siber Güvenlik Teknolojileri’nden kazanç alan XFlow Esports, Türk espor karşılaşmalarında da yerini alacağını açıkladı. Twitter üstünden bir paylaşım yapan fotoğrafı hesap, CS:GO ve Valorant için yeni bir takım ayarışı içinde olan takım, heyecanlı ve mutlu olduğunu ifade etti.

   Yeni bir takım

   Takım içinde yapacakları projeler ile ilgili de bilgi veren XFlow Esports, öncelikle oyuncular ile alakalı ilişkilerin çok üst düzey konuma getirilmesini ve oyunculara anlayışlı olacaklarını söyledi. Sporcularının profesyonel psikologlar eşliğinde çalışmalar yapacağını ve takım ruhu konusunda önemli adımlar atarak kişisel gelişimleri en iyi biçimde yürütmek için antrenmanlar düzenleneceğini açıkladı. Bunun beraberinde klubün içinde yer alan oyuncuların eğitim öğretimleri takip edilerek espor kariyeri olarak da rehberlerlik hizmeti verileceğini sözlerine ekledi.

   ”Öncelikle herkese merhabalar. XFlow Esports olarak Türk espor arenasına adım attığımızdan dolayı fazlası ile heyecanlı ve mutluyuz. Birincil amacımız oyuncularımız ile yürüttüğümüz ilişkilerimiz ile Türkiye standartları üstünde bir konuma ve oyuncu dostu bir yönetime sahip olmaktır. Türk espor arenasında önceden yapılmamış kapsamda profesyonel sporcu psikologları eşliğinde mental çalışmalar, takım ruhunu ve kişisel gelişimi bir arada yürütmek üzere hedef ve antrenmanlar ile farklılaşacak olan XFlow Esports, kulübümüzün bünyesinde her oyuncumuzun eğitim ve öğretim hayatlarını takip edip oyuncunun hayatına daha pozitif bir espor kariyeri çizilmesi için rehberlik kadrosu da bulundurmaktadır. Ayrıca Barış Hızır tarafından kurulmuş olan kulübümüz etik kuralları, kulüp oyuncularına itinalı yaklaşımı ile marka vizyonu örtüşen Bilge Siber Güvenlik Teknolojileri tarafından ilk yatırımını almıştır. Genel menajerimiz Emir Yasin Yılmaz tarafından başlatılan çalışmalarla de şuanda CS:GO ve VALORANT oyunları içerisinde takım oluşturma aşamalarındayız. Bizlere şimdiden destek veren herkese teşekkürlerimiz sunarız En kısa bir süre içinde farklı gelişmelerle karşınızda olacağız.”

   Sponsorlu
Sponsorlu

1

Kullanıcı

0

Cevaplar

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.