JoomDo

Kaydol

Hoşgeldiniz

Yeni VALORANT Türk E-spor Takımı “Orgless5”

0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • Riot Games’in 2020 yılında yayınladığı Birinci Şahıs Nişancı/Rekabetçi oyunu VALORANT’ta, espor alanında yeni bir Türk takımı olan orgless5 kuruldu.

   Daha önce VALORANT ve CS:GO espor arenasından tanıdığımız oyunculardan oluşan ekipte herkesin rekabetçi sahne tecrübesi var.

   Eski Space Soldiers CS:GO takımı oyuncusu DESPE:

   27 yaşındaki tecrübeli oyuncu, 2016 CS:GO Dünya Şampiyonası’nda milli takım oyuncularımız arasındaydı. Space Soldiers ile birçok başarıya imza atan oyuncu, artık VALORANT arenasında mücadele edecek.

   Eski LOG CS:GO takımı oyuncusu Ruffian:

   Emre Tutcalı, 25 yaşında tecrübeli eski CS:GO oyuncusu. ESL 2019 Kış Mevsimi’ni takımıyla şampiyon olarak tamamlayan Emre Tutcalı da artık VALORANT oyununda orgless5 için mücadele edecek.

   Eski Digital Athletics VALORANT takımı oyuncuları aegron ve erenTT:

   PUBG ve CS:GO arenasında profesyonel tecrübesi bulunan oyuncular eskiden Digital Athletics VALORANT takımı için mücadele ediyorlardı. Artık iki oyuncu da oregless5 takımı için arenada boy gösterecek.

   Eski Dark Passage VALORANT takımı kaptanı gosaydam:

   Aynı zamanda eski CS:GO oyuncusu olan Göksel Saydam, çok kısa bir dönem önce Dark Passage VALORANT takımına kaptanlık etmişti. Dark Passage’dan ayrılan oyuncu, artık orgless5 için mücadele edecek.

   orgless5 takım kadrosu şu şekilde:

   Çağatay “DESPE” Sedef
   Mustafa “aegroN” Sarıoğlan
   Eren “erennTT” Topçu
   Göksel “gosaydam” Saydam
   Emre “Ruffian” Tutcalı

   Sponsorlu
Sponsorlu
0 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.