JoomDo

Kaydol

E-SPOR HABERLERİ - 31/05/2021

NA takımı Sentinels, Fnatic’i devirerek VCT Masters 2 Reykjavik’in şampiyonu oldu

VALORANT Champions Tour Masters Two Reykjavik’te Sentinels inanılması zor ama yenilgisiz bir koşunun ardından büyük finalde Fnatic’i mağlup etti ve dünyadaki en iyi VALORANT takımı unvanını aldı.

VALORANT Champions Tour Masters Two Reykjavik’te Sentinels inanılması zor ama yenilgisiz bir koşunun ardından büyük finalde Fnatic’i mağlup etti ve dünyadaki en iyi VALORANT takımı unvanını aldı.

İzlanda’ya gelen Sentinels, Kuzey Amerika bölgesini domine ettikten ve Masters One’ı kazandıktan sonra en iyi takımlardan biri olarak kabul edildi. Takım NA Challengers Finallerinde yenilmedi ve Reykjavik’ten önce hiç olmadığı kadar ölümcül görünüyordu.

Sponsorlu

Ancak takım tek bir yenilgi dahi almadan Masters Two Reykjavik’i kazanarak ve Avrupa’nın en güçlü takımı Fnatic’e karşı 2-0’lık bir zafer kazanarak sona eren turnuvada dünyayı şaşırtmayı başardı.

zlanda’daki yenilgisiz turnuva sırasında Kuzey Amerika temsilcisi, Avrupa, Brezilya ve Kore olmak üzere üç farklı bölgeyi yendi. Yıl sonunda Şampiyonlar etkinliğinde yer alan ilk takım oldular ve Kuzey Amerika’yı hakim bölge yaptılar.