JoomDo

Kaydol

DUYURU - 07/02/2021

Planlanmış Özellikler

Tüm kullanıcılarımız için, planlanmış bazı özellik eklemeleri hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak isteriz.
Yayınlama tarihleri belli olmamakla birlikte bazı planlanan özelliklerimiz şu şekilde olacak;


1-Twitch entegrasyonu
Twitch entegrasyonu sayesinde kendi Twitch profilinizi platformumuz ile entegre edebilecek, yayın açtığınızda aynı anda platformumuz üzerinden de kullanıcıların yayınlarınıza katılmasını sağlayabileceksiniz.


2-Forum Sayfası
Platformumuz üzerinden ulaşabileceğiniz bir forum sayfası üzerinde çalışmaktayız. Bu forum sayfası üzerinden istediğiniz her konuda başlıklar açabilecek ve genel kullanıcı kitlemiz ile fikir alış verişi yapabileceksiniz. Ayrıca oluşturulacak olan forum sayfası içeriğinde; oyun incelemeleri, destek forumları, genel şikayetler, sistem önerileri vb. tarzda bir birinden farklı bir çok hazır başlık altında kendi ihtiyacınız doğrultusunda konular oluşturabileceksiniz.


3-Video Yükleme
Üzerinde çalıştığımız bir diğer özellik ise video yükleme özelliği. Mevcut kullanımda malesef video yüklemeniz mümkün değil. Planladığımız özellikler içerisinde bu güncelleme üzerinde de büyük bir çaba sarfederek çalışmaktayız.

4-Pazar Yeri
Platform üzerinden alım satım yapabileceğiniz bir pazar yeri üzerinde çalışmalarımız mevcut. Güvenilir ve sağlıklı bir pazar yeri oluşturmak için ekiplerimiz çalışmalarını sürdürmektedir, en kısa süre içerisinde alım satım yapabileceğiniz bu pazar yerini sizlere sunmak için sabırsızlanmaktayız.

5-Çoklu Dil Desteği
Henüz üzerinde çalışmaya başlamadığımız fakat planlarımız arasında bulunan bu özellik için tahmini bir erişim tarihi bulunmamakta. Kullanıcı portföyümüzün genişliğine göre hareket edecek olup, gerekli olduğu halde çalışmalara başlanılacaktır.

6-Mobil Uygulama
Şuan için en büyük eksikliğimizin bir mobil uygulama olduğunun farkındayız. Tüm ekip olarak canla ve başla bu eksikliği gidermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlere en kısa süre içerisinde mobil uygulamalarımızın erişimini sağlamak için sabırsızlanmaktayız.

Planlanmış özelliklerimiz bunlarla kısıtlı kalmayacak olup, gerekli bilgilendirmeler Duyuru Blog sayfası üzerinden siz değerli kullanıcılarımız ile sürekli paylaşılacaktır. Sizlerde gerekli gördüğünüz veya şikayetçi olduğunuz her konuda destek ekibimiz ile “support@joomdo.com” mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Destek ekibimizin sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır beklediğinden emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla
Joomdo – Destek Ekibi

Bunlarda İlginizi Çekebilir