JoomDo

Kaydol

OYUN HABERLERİ - 18/04/2021

Riot Games, 2.08 Yaması ile Birlikte Valorant’a Antrenman Haritaları Getiriyor

Valorant Antrenman Haritaları hakkında birçok söylenti ve bilgiler olmuştu. Artık resmi bir ağızdan Riley Yurk Antrenman haritalarının 2.08 Yaması ile geleceğini doğruladı.

Valorant Antrenman Haritaları hakkında birçok söylenti ve bilgiler olmuştu. Artık resmi bir ağızdan Riley Yurk Antrenman haritalarının 2.08 Yaması ile geleceğini doğruladı.

Valorant’ta özel alanlar olmasa bile, koçlar 100 Hırsız’dan Hectoe”FrosT” Rosario, NRG’den Chet “Chet” Singh, TSM’den Taylor “Tailored” Broomall ve daha pek çok koç Valorant organizasyonlarında çok önemli koçluklar yaptı.

Sponsorlu

Valorant’ta şimdi, resmi bir antrenör yuvalarının eklenmesiyle, bir Valorant takımının koçu ve oyuncuları arasında hangi yeni dinamiklerin geliştiğini görmek ilginç bir yenilik olacak. CS:GO’nun örneğine geçilecek şey ise, Valorant’ın özel antrenör yuvaları edinmesi, takımların taktik oyunlarını yalnızca birkaç kademe geliştirebilecek.

Valorant’a özel antrenör yuvaları geliyor – resmi olarak onaylandı

Valorant’ın rekabetçi sahnesi resmen başladığından beri, Riot Games’in oyunda koçların antrenman yuvaları uygulamasını isteyen birçok profesyonel organizasyonlardan birçok koç oldu.

Bu konuda Riot Games yetkililerinden Riley Yurk, geliştiricilerin antrenörlerin maçlarda daha büyük rol oynaması ihtimalinden heyecan duyduklarını ve ileride daha analitik araçlar sağlamayı planladıklarını belirtti.

Fakat koç özelliği 2.08 yaması ile bir ilk olacağından ilk olarak eklendiğinde daha basit bir şekilde oyuna geleceğini belirterek zamanla bu modun geliştirileceğini ve temel yenilikler yapılacağı konusunda sözler verildi.

Geliştirici ekibe göre oyuna geri bildirim yapan VCT katılımcıları bu konuda önemli bir rol oynayacak. Valorant profesyonel oyuncular ve koçlar koç özelliği hakkında geliştirici ekipler konuşacak ve tartışmalardan sonra bu antrenör modunun daha da gelişeceğini belittiler.

Koç-Oyuncu ilişkileri, Valorant E-Sporlarının genel oyun dinamiğinde önemli bir oynamaktadır. Özel antrenör yuvaları ile bu konu nereye kadar gidecek bu merak ve heyecan verici bir durum. Farklı haritalarda farklı taktikler ile oyunlar daha zevkli bir hale gelecek gibi gözüküyor.