JoomDo

Kaydol

Sık Sorulan Sorular

JoomDo’ya nasıl kayıt olabilirim?

JoomDo platformunu kullanmak için ister kayıt formunu doldurup, istersende diğer sosyla medya hesaplarını bağlayarak başlayabilirsin.

JoomDo’nun genel amacı nedir?

JoomDo, genel olarak bilgisayar ve konsol oyunları oynayan insanların oluşturduğu bir platformdur. Genel amacımız oyun oynamayı seven insanların bulunduğu, paylaşımlar yaptığı ve sadece kendileri gibi oyun sevdalısı insanların toplandığı bir sosyal ağ olmaktır.

JoomDo’da benimle aynı oyunları oynayan insanları nasıl bulurum?

JoomDo’da bulunan gruplar sayesinde seninle aynı oyunu veya oyunları oynayan insanları bulabilir, onları arkadaş listene ekleyebilir ve onlara özel mesajlar gönderebilirsin. Ayrıca gruplarda konular açarak da takım arkadaşları edinebilirsin.

Görevler ne işe yarıyor?

Oyunculara yönelik bir platform olduğumuz için kullanıcılarımızın platformumuzu kullanırken daha eğlenceli vakitler geçirmesini sağlamak için bazı görevler oluşturduk. Bu görevleri incelemek için “Görevler” sayfasını ziyaret edebilirsin. Sizin için hazırladığımız bu görevleri tamamlayarak önceden belirlenmiş “Rozetler” ve “Krediler” kazanıyorsunuz. Kazanmış olduğunuz rozetler otomatik olarak profilinize ekleniyor, bu sayede insanların hem keyifli vakit geçirmesini hedefliyor, hem de kullanıcıların platformu ne derece etkin kullandıklarını görebiliyorsunuz.

Onaylanmış oyuncu veya youtuber profili nasıl oluşturulur?

Oyun dünyasında tanınan ve takipçileri olan bir Gamer veya Youtuber profilini diğerlerinden ayıran en etkili özelliğimiz, Kullanıcı adının yanında bulunan mavi “Onaylanmış Hesap” simgesi ve “Rozetler” kısmında yayınlanan “Onaylanmış Hesap” rozetidir.
Bu rozet sadece JoomDo ekibi tarafından profilinize entegre edilen bir rozettir! Bu rozeti görev yaparak veya başka bir şekilde kazanmanız mümkün değildir.
Bu rozeti alabilmek için support@joomdo.com mail adresimiz üzerinden Destek Ekibimiz ile iletişime geçmeniz ve sizden istenecek olan bilgileri iletmeniz yeterli olacaktır.

Sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

Bizimle aklına takılan her türlü konuda veya sormak istediğin her şey için support@joomdo.com mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsin. JoomDo Destek Ekibi sana yardımcı olmak için hazır olacaktır, buna emin olabilirsin.