JoomDo

Kaydol

OYUN HABERLERİ - 12/04/2021

The Day Before Oynanış Videosu ile Yine Şov Yapıyor

Teknik demo gibi görünen ve gerçek olmaktan uzak olacak kadar güzel olan The Day Before oynanış videosu ile yine karşımızda.

Teknik demo gibi görünen ve gerçek olmaktan uzak olacak kadar güzel olan The Day Before oynanış videosu ile yine karşımızda. IGN tarafından geçtiğimiz günlerde bir etkinlik ile duyurulacaktı ancak teknik sorunlardan ötürü söz konusu canlı yayın bir lo-fi hiphop yayınına dönüştürülmüştü. Bugün ise geçtiğimiz saatlerde oyuna dair yeni oynanış görüntüleri internette yerini aldı.

The Day Before oynanış videosu yine harika görünüyor

FNTASTIC tarafından geliştirilen ve yayıncılığını MYTONA’nın yaptığı The Day Before için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Bu sefer oyunun araç sürüş dinamiklerini de göstermişler ancak içerisinde bazı küçük hatalar da yakalamak mümkün. Fragmanı hemen alt taraftan izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler!

Sponsorlu

Videonun girişinde oyun daha önce üçüncü şahıs nişancı mekanikleriyle şovunu yaptığı gibi, bu sefer de araç sürüş mekaniklerini konuşturuyor. Süspansiyonların ve yer deformasyonlarının oldukça iyi tasarlandığı gözümüze çarpıyor. İnsan gerçekten bunun oyun mu yoksa teknik bir demo mu olduğu konusunda şüpheye düşmeden edemiyor. Kendi türünde bazı şeyleri iyi yapan bütün oyunlardan birer iz taşıyan The Day Before oynanış videosu yine umut verici ancak bir yandan da tedirgin edici görünüyor.

Videoda birkaç farklı mekana girildiğini göreceksiniz. Bunlardan ilki zombilerle çevrelenmiş bir benzin istasyonu ve bir diğeri ise çevresinde tarla olan kırsalda bir ev. Manzaraların harika göründüğünü söyleyebiliriz. Bununla birlikte çevrenin oyuncu ile etkileşimi de oldukça iyi tasarlanmış. Örnek vermek gerekirse tarlada yürürken etrafındaki ekinlerin yanlara doğru yaslanması, küçük ama atlanmaması gereken bir detay. Bu küçük detaylar bir bütün haline geldiğinde oyunun kalitesini oldukça artırıyor ancak The Day Before hala gerçek olamayacak kadar güzel.

Henüz oyun için belirli bir çıkış tarihi yok ancak fragmanın sonunda da görebileceğiniz gibi “Çok yakında” ibaresine yer vermişler. Peki sizler bu gerçek olamayacak kadar güzel oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi hemen alt tarafta yer alan yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.