JoomDo

Kaydol

OYUN HABERLERİ - 11/04/2021

VALORANT 2.07 Güncellemesi ile Astra Daha Çok Güçlenecek!

Valorant Leaks & Updates twitter profilinde, yakında gelecek olan 2.07 güncellemesinde bazı ajanların özelliklerinde değişim olacağını sızdırdı.

Valorant Leaks & Updates twitter profilinde, yakında gelecek olan 2.07 güncellemesinde bazı ajanların özelliklerinde değişim olacağını sızdırdı.

Ajan Güncellemeleri başlığı altında 3 farklı ajan için yazılan yazılar ise şu şekilde;

Sponsorlu

ASTRA

Astra bu güncelleme ile hızlı bir destek alıyor. Yerçekimi özelliği sivri köşelerden düşmanı iyi bir şekilde çekemediği için, bu mantıksız kuralı kaldırmaya odaklandık. Yetenek etkileşimlerimizi mümkün olduğunca tutarlı ve öğrenmesi kolay tutmaya çalışmak ve beklenmedik duvarlara çarpmadan ajan yeteneklerini kullanmanın yollarını keşfetmenize izin vermek istiyoruz. Bu güncelleme sonrası sanırım ilginç etkileşimler denemek için çekim kuvveti özelliğinde dışarı çıkmayan kullanıcılar oynamak için bekleme süresini uzatacak. Her zaman olduğu gibi, genel olarak etkisine göz kulak olacağız.

*/ Şimdi Spike’ı etkisiz hale getiren ajanları çeker
*/ Eğer defuse aralığından çıkarılırsa, defuse kesintiye uğrar

RAZE

Patlama paketleri ile şimdiye kadar (gökyüzünde ki bir kelebek gibi) uçmayı o kadar hızlı bir şekilde öğrendi ki, bu patlamaları duymak mümkün olmadığı için aniden RAZE bir köşeden uçar gelir. JETT’in kuyruk rüzgarına benzer bir şekilde, havada uçarken RAZE’e bağlı bir ses efekti ekliyoruz. Bu hareketini izlemenize yardımcı olmalı ve tehlikenin yolda olduğunu size bildiren bir ipucu vermelidir. Bununla birlikte, savaş alanında patlarken savaşı ne kadar gizlediğini azaltmak için VFX’ini biraz kıstık.

*/ Patlama paketi ile uçarken belli etmek için ses efekti eklendi.
*/ Patlama ve gösterişli fırlatma görsel efektleri güncellendi, böylece daha az engelleyici ve oyun alanından daha hızlı çıkacaklar

VİPER

50 çürüme hasarı almış düşmanları öldürmeyen marshal atışları hakkındaki raporları inceledikten sonra, oyunun belirli sağlık kırılma noktalarında zırhlı çürümüş hedeflere hasar almanın ölümcül olup olmadığını belirleme şekline bağlı bir hata keşfettik. Marshal ile aranan etkileşimin açık ara en yaygın olanı olduğunu düşünüyoruz, ancak bu hata düzeltmesinin yakın zamanda güçlendirilen Viper’ın genel gücü nasıl etkilediğini inceleyeceğiz.

Zırhlı oyuncular için çürümüşken alınan hasarın ölümcül olup olmayacağını hesaplayan bir hata düzeltildi.
*/ En belirgin şekilde, çürüme hasarı ile 50 canı kalmış düşmanı marshal atışı ile öldürmek yerine 1 canı kalmasına neden oluyordu.

Yaşam Kalitesi

 • Oyuna girerken ping seçme aşamaları düzeltildi.
 • Cypher’ın bubi tuzakları artık takım arkadaşları tarafından renklendirilmiş bir şekilde görünecek.

Bug

 • İzleyici modunda oyuncular arasında geçiş yaparken elinde keskin nişancı tüfeği olan oyuncularda yanlış nişan vektörleri gösteriliyordu. Bu hata düzeltilecek.
Ajanlar
 • Yoru, artık Boyutsal Geçiş yeteneği etkinken Spike yerleştiremiyor.
 • Omen ulti attığı zaman Astra’nın Astral seyahatinden çıktıktan sonra gökyüzünde oluşan bir hata düzeltilecek.
 • Sage’in duvarının yanına Killjoy’un tareti yerleştirildiğinde Sage’in duvarı kırılıyordu. Bu hata düzeltilecek.
 • Cypher artık kamerası ile birlikte kafeslerini açamayacak.
 • Killjoy’un alarmbotunun etkinleşmesinden sonra uzaklaşan ajanları kovalayan bir hata düzeltilecek.
 • Skye’ın Kılavuz Işık yeteneği zaman zaman yerin altına gidiyordu. Bu hata düzeltilecek.
Rekabetçi
 • Sunucu seçerken tanıtım ekranını değiştiren bir hata düzeltildi.
 • Maç geçmişi filtresinin yanlış çalışmasına sebep olan hata giderildi.
Sosyal
 • Oyuncuların rekabetçi kısıtlamaları sonra erdikten sonra rekabetçi sıra kısıtlamasından kurtulmak için istemciyi yeniden başlatmasına sebep olan bir hata giderildi.
 • AFK kalan oyunculara verilen uyarı sonrasında ceza verilmemesine neden olan bir hata giderildi.
 • Rusların bas konuş hataları düzeltildi.
 • Tayça seslendirmeye geçen oyuncuların sesli sohbet ayarlarının sıfırlanmasına neden olan bir hata giderildi.

Sızdırılan bu bilgiler doğrultusunda, sizin düşünceniz nedir? Yapılan değişiklikler hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta yorum yaparak belirtmeyi unutmayın.