JoomDo

Kaydol

E-SPOR HABERLERİ - 17/05/2021

Valorant Masters Reykjavik eşleşmeleri belli oldu

Dünyanın yedi farklı bölgesinde başarıya ulaşmış takımların İzlanda’da buluşacağı Valorant Masters Reykjavik etkinliği gün geçtikçe yaklaşıyor.

Dünyanın yedi farklı bölgesinde başarıya ulaşmış takımların İzlanda’da buluşacağı Valorant Masters Reykjavik etkinliği gün geçtikçe yaklaşıyor. VALORANT’ın espor tarafı için oldukça önem sarf eden etkinliğin Üst Eşleşmeleri belli oldu.

VALORANT Champions Tour’un resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan eşleşmelere göre 24 Mayıs Pazartesi günü oynanacak Fnatic – KRÜ Esports ve Version1 – Crazy Raccoon karşılaşmaları ile birlikte turnuva start alacak.

Sponsorlu

Yapılan açıklamada Valorant Masters Reykjavik etkinliğinde 10 takımlık bir grup oluşturmak için en fazla oyuncu kitlesine sahip iki bölge olan Kuzey Amerika ve Avrupa’da en iyi performansı gösteren takımlarının ikinci tura yerleştirildiği belirtildi.

Geriye kalan takımlar ise aynı bölgedeki takımların karşı karşıya gelmeyeceği şekilde eşleştirildi. VCT ekibi bu yolu seçmelerini ise “Bunun yapılmasının amacı, aynı bölgedeki takımların ilk turlarda karşı karşıya gelmesini engellemekti.” sözleri ile açıklığa kavuşturdu.

Aşağıda eşleşmeleri görebilirsiniz.