JoomDo

Kaydol

OYUN HABERLERİ - 12/04/2021

WWE 2K22 Rey Mysterio’lu Yeni Fragman ile Duyuruldu

Bir zamanlar gecenin geç saatlerine kadar Smackdown TV şovunu bekleyenler için güzel haber!

Bir zamanlar gecenin geç saatlerine kadar Smackdown TV şovunu bekleyenler için güzel haber! WWE 2K22 dün gerçekleştirilen bir etkinlik sırasında duyuruldu. Yeni nesilde arkadaşlarınıza dayak atmak istiyorsanız, sevdiğiniz ikonik karakterlerle bunu yapmanız mümkün olacak. Oyunun duyurusu için yayınlanan fragmanda bir zamanların efsanesi ve yıllardır yüzünü görmeyi beklediğimiz Rey Mysterio karşımıza çıkıyor.

WWE 2K22 geliyor, işte fragman

Bu yıl yapılan WrestleMania 37 sırasında resmi olarak duyurulan WWE 2K22 için güzel de bir fragman yayınlandı. Herkesin internette “Rey Mysterio maskesiz” diye arattığı günleri hatırladınız mı? Geri dönüyoruz. Oyun motorundan kaydedilmiş görüntüleri içeren fragman oldukça gerçekçi ve etkileyici görünüyor. Ayrıca hepimizin bir zamanlar televizyonda görüp yerinden zıpladığı o meşhur 619 bitirici hareketine de yer vermişler. Yeni nesilde dövüş çok daha gerçekçi olacak gibi görünüyor.

Sponsorlu

Ayrıca bu yıl oyunun fragmanı “It hits different” şeklinde karşımıza çıkıyor. Muhtemelen yeni nesil konsollar için çıkacağını düşündüğümüz oyun için henüz resmi bir çıkış tarihi duyurulmadı. Peki sizler WWE 2K21 hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.