JoomDo

Kaydol

OYUN HABERLERİ - 15/03/2021

Zula’dan “Zula bitti, kapandı” iddialarına yanıt

MadByte Games tarafından geliştirilen MMOFPS türündeki oyun Zula, hakkında yapılan “Zula bitti, kapandı” gibi söylemlere, 14 Mart Pazar gününün öğle saatlerinde sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı açıklama ile cevap verdi.

Oyunun bittiğine dair yapılan paylaşımların çoğunun yeni açılmış hesaplar tarafından yapılmış olduğunun belirtilirken, Zula’nın kısa süre içerisinde Türkiye’nin en sevilen MMOFPS oyunu olduğu, ayrıca Türkiye ve dünyada 30 milyon oyuncuya ulaştığı söylendi.

Sponsorlu

Bu tür paylaşımların amaçlarına dair bir fikirlerinin olduğu belirtilen açıklamada “Daha önce de bu tür saldırılara maruz kaldık ve bazı dönemlerde bu tür iddialar belli nedenlerle çıkar biliyoruz.“ sözleri ile devam edildi.

Oyunun geleceğinin “Ödül miktarının sürekli arttığı turnuvalarımızla, giderek daha da büyüyen Zula ekibimizle, yeni sezonlarımızla, yeni desenlerimizle, biz sizin için Zula’yı geliştirerek daha da keyifli hale getirmeye devam edeceğiz.“ şeklinde anlatıldığı açıklamada bu tarz paylaşımlar yapanlar hakkında ise “Yasal yollardan bu troll hesaplarla ilgilenmek bizim işimiz. Zula ailesine güç katmaya ve oyun heyecanını sonuna kadar yaşamaya devam etmek de sizden…” denildi.

Buraya tıklayarak açıklamanın tam haline ulaşabilirsiniz.